Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

BIELE SRDCE 2019


BIELE SRDCE 2019

Senec, Bratislava  17. 5. 2019

Prestížnym ocenením „Biele srdce“ na republikovej úrovni bola vyznamená naša sestra z Kliniky vnútorného lekárstva II. PhDr. Andrea Barteková, ktorá si tento symbol starostlivosti, poznania a ľudskosti prevzala na slávnostnom galavečeri, usporiadanom SK SaPA dňa 17. mája 2019 v Senci.

Srdečne blahoželáme.
logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021

Na základe rozhodnutia prevádzkovateľa bankomatu spoločnosti VÚB a.s. bola k 25.05.2023 prevádzka bankomatu, ktorý je umiestnený pri vstupe do budovy monobloku, ukončená a nebude nahradená iným prevádzkovateľom bankomatu.

Na základe rozhodnutia prevádzkovateľa bankomatu spoločnosti VÚB a.s. bude k 25.05.2023 prevádzka bankomatu, ktorý je umiestnený pri vstupe do budovy monobloku, ukončená a nebude nahradená iným prevádzkovateľom bankomatu.