Poďakovanie za odpracované roky v našej nemocnici

25 júna, 2026
Podakovanie-za-odpracovane-roky-v-nasej-nemocnici-5-1200x800.jpg

V uplynulých dňoch sme sa rozlúčili s kolegyňami, ktoré sa po dlhých rokoch oddanej práce odobrali do zaslúženého dôchodku.

Každá z nich zanechala nezmazateľnú stopu nielen vo svojom pracovisku, ale aj v srdciach kolegov a pacientov. Počas desaťročí služby boli oporou svojim tímom, prinášali profesionalitu, ľudskosť a ochotu pomáhať tam, kde to bolo najviac potrebné.

Ďakujeme za ich dlhoročnú prácu:

  • Alžbeta Holecová, sestra na Psychiatrickom oddelení – 44 rokov
  • Mgr. Zuzana Hauková, sestra na Psychiatrickom oddelení – 6 rokov
  • Mária Cimrová, staničná sestra na Chirurgickej klinike – 40 rokov
  • Oľga Csanádi, sestra na Centrálnych operačných sálach – 47 rokov
  • Gabriela Ujváryová, sestra na Centrálnych operačných sálach – 49 rokov
  • Zita Simonicsová, upratovačka – 30 rokov

Milé kolegyne, ďakujeme za všetko, čo ste pre našu nemocnicu urobili. Prajeme vám pevné zdravie, veľa radosti, pohody a krásnych chvíľ v novej životnej etape. 

Galéria:

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021-2026

Rekonštrukcia rádiológie (od 5. 2. 2026): obmedzenia mamografie/RTG, možné predĺženie čakacích dôb na USG.