Poďakovanie za odpracované roky v našej nemocnici

V uplynulých dňoch sme sa rozlúčili s kolegyňami, ktoré sa po dlhých rokoch oddanej práce odobrali do zaslúženého dôchodku.
Každá z nich zanechala nezmazateľnú stopu nielen vo svojom pracovisku, ale aj v srdciach kolegov a pacientov. Počas desaťročí služby boli oporou svojim tímom, prinášali profesionalitu, ľudskosť a ochotu pomáhať tam, kde to bolo najviac potrebné.
Ďakujeme za ich dlhoročnú prácu:
- Alžbeta Holecová, sestra na Psychiatrickom oddelení – 44 rokov
- Mgr. Zuzana Hauková, sestra na Psychiatrickom oddelení – 6 rokov
- Mária Cimrová, staničná sestra na Chirurgickej klinike – 40 rokov
- Oľga Csanádi, sestra na Centrálnych operačných sálach – 47 rokov
- Gabriela Ujváryová, sestra na Centrálnych operačných sálach – 49 rokov
- Zita Simonicsová, upratovačka – 30 rokov
Milé kolegyne, ďakujeme za všetko, čo ste pre našu nemocnicu urobili. Prajeme vám pevné zdravie, veľa radosti, pohody a krásnych chvíľ v novej životnej etape.









