Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Zrekonštruovaná nadštandardná izba

28 júna, 2021

Vážené pacientky!

Dovoľujeme si Vám oznámiť, že na našej klinike máte k dispozícii nadštandardnú izbu v rámci poskytovania zdravotnej starostlivosti v zmysle § 44, ods. 4, číslo zákona 577/2004 Z. z. o rozsahu zdravotnej starostlivosti uhrádzanej na základe verejného zdravotného poistenia a o úhradách za služby súvisiace s poskytovaním zdravotnej starostlivosti a v súlade s uznesením operatívneho vedenia FNsP č. 4/2008 zo dňa 12. 5. 2008.

Hospitalizácia na samostatnej izbe s vlastným sociálnym zariadením, klimatizáciou, televízorom, internetovým pripojením, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou konvicou, nábytkom na uloženie osobných vecí matky a dieťaťa.

Za úhradu:

Matka a dieťa: 35,00 €/deň
Sprievodná osoba: 17,50 €/deň
Možnosť doobjednať si celodennú stravu (diéta č. 3): 5,38 €/deň

V prípade Vášho záujmu sa informujte u primára kliniky alebo vedúcej sestry kliniky.

> Gynekologicko-pôrodnícka klinika – Nadštandardná izba

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021

Vážení pacienti, z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie v nemocnici bude pracovisko magnetickej rezonancie Medicína Nové Zámky zatvorené v období od 16.6.2022 do 30.6.2022.