Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Očkovanie v obciach

25 augusta, 2021
Ockovanie-v-obciach_header-1200x900.jpg
Tak ako sme pred pár dňami avizovali, náš mobilný očkovací tím už vyrazil do okolitých obcí. Lekári a sestry pediatrickej kliniky zaočkovali prvou dávkou vakcíny záujemcov v obciach Bánov, Jatov, Rastislavice, Semerovo, Dubník, Veľký Kýr.

Zaočkovať sa nechali všetci čo mali záujem a prihlásili sa na obecných úradoch. Vrátane dospelých sa prišli zaočkovať aj deti a imobilní pacienti. Kolegovia z očkovacieho tímu takto navštívia všetky obce v okolí, kde bude dostatočný záujem o vakcíny. Nezabúdajme, že vakcína je sloboda.

Ak sa chcete dať zaočkovať, tak môžete aj priamo u nás v nemocnici. Každý pracovný deň očkujeme od 08.00-12.00 hod., pričom neregistrovaných očkujeme od 10.00-12.00 hod..

COVID-19 Vakcinačné centrum FNsP Nové Zámky

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021