Ďakujeme

20 decembra, 2021
dakujeme.jpg

Už po siedmykrát odštartoval svoju misiu projekt SENIOR BOXY. V rámci distribúcie boli boxy ponúkané aj pacientom hospitalizovaným v našej nemocnici. 100 kusov týchto predčasných vianočných darčekov sme rozdelili medzi pacientov na klinikách a oddeleniach.

Projekt je verejno-prospešná aktivita v kontexte spoločenskej zodpovednosti zapojených a obdarovaní zostávajú v absolútnej anonymite. Ide o neziskový projekt, plne realizovaný pri nezištnej iniciatíve desiatok partnerov.

Ďakujeme Ministerstvo zdravotníctva SR, Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s., ZSS Slnečný dom, n.o./Ošetrovateľské centrum Humenné
Špeciálne ďakujeme Zuzane HulmanovejAlene Demovej, ktoré sa postarali o to, že SENIOR BOXY skončili v rukách našich pacientov.

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021