Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Dar pre nemocnicu

31 decembra, 2021
IMG_7839-1200x900.jpg

Mesto Nové Zámky a spol. Bytkomfort venovali FNsP Nové Zámky finančný dar 30 000 € na zmiernenie negatívnych následkov pandémie Covid-19.

Deň pred štedrým dňom, 23. decembra odovzdal zástupca mestskej firmy Bytkomfort Lukáš Štefánik a primátor mesta Nové Zámky Otokar Klein dar pre nemocnicu. Finančný príspevok pomôže nemocnici s modernizáciou a bude použitý na nové prístroje. „Z daru nakúpime prístroje, ktoré budú pomátať zdravotníkom s manipuláciou pacientov,“ povedal MUDr. Karol Hajnovič riaditeľ FNsP Nové Zámky.

Viac o využití finančného daru sa dozviete z príspevku NZ TV:


logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021

Na základe rozhodnutia prevádzkovateľa bankomatu spoločnosti VÚB a.s. bola k 25.05.2023 prevádzka bankomatu, ktorý je umiestnený pri vstupe do budovy monobloku, ukončená a nebude nahradená iným prevádzkovateľom bankomatu.

Na základe rozhodnutia prevádzkovateľa bankomatu spoločnosti VÚB a.s. bude k 25.05.2023 prevádzka bankomatu, ktorý je umiestnený pri vstupe do budovy monobloku, ukončená a nebude nahradená iným prevádzkovateľom bankomatu.