Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Život s pokročilým karcinómom prostaty

7 júna, 2022
md.jpg

Pán Vojtech už vyše 30 rokov žije s karcinómom prostaty. Medicína túto obávanú onkologickú diagnózu dostala na úroveň chronického ochorenia v dobrej kvalite života. Pána Vojtech už roky patrí medzi pacientov nášho Oddelenia klinickej onkológie. Primár MUDr. Pavol Demo prezradí v relácii Moja diagnóza viac o spektre diagnostických a liečebných metód rakoviny prostaty. Nenechajte si ujsť reláciu Moja diagnóza, video nájdete v odkaze nižšie.

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021

Vážení pacienti, z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie v nemocnici bude pracovisko magnetickej rezonancie Medicína Nové Zámky zatvorené v období od 16.6.2022 do 30.6.2022.