Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Od dnes platí zákaz návštev

12 júla, 2022
opatrenia_header-1200x900.jpg
Z dôvodu zhoršovania sa epidemiologickej situácie v našej nemocnici sme sa rozhodli pristúpiť k opatreniu, ktorým chceme pacientov aj personál chrániť pred nákazou. Vydali sme rozhodnutie, ktorým sme dočasne zakázali návštevy. Tento zákaz platí od dnes (12.7.2022) až do odvolania.

Pacientov aj príbuzných prosíme o trpezlivosť. Výnimku zo zákazu majú návštevy pacientov Neonatologickej kliniky a terminálne štádiá ochorenia po dohode s primárom oddelenia/kliniky.

Zároveň pripomíname, že naďalej platí povinnosť nosiť respirátor FFP2 v monobloku nemocnice, všetkých zdravotníckych zariadenia prislúchajúcim k FNsP Nové Zámky

Viac tu:  https://www.nspnz.sk/opatrenia-krizoveho-stabu/

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021