Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Čierni šerifovia

4 novembra, 2021
fnspnz-ochrana_03.jpg

Od roku 1991 sa starajú o poriadok a bezpečnosť pacientov a zamestnancov nemocnice. Nie raz aj s nasadením vlastných životov pomáhajú zdravotníkom pri zabezpečení poriadku pri agresívnych a nebezpečných pacientoch, pomáhajú pri prevozoch pacientov, nepretržite monitorujú objekt nemocnice a chránia jeho majetok. Častokrát dokazujú, že sú to chlapi so srdcom na správnom mieste, keď napríklad sprevádzajú imobilných pacientov s osobnými vecami na oddelenia, alebo pomáhajú starším ľuďom pri návšteve lekára.

Ďakujeme chlapci, že vás tu máme a že na nás dávate pozor.

Pozrite si reportáž https://www.facebook.com/dobrovicsovatvjoj

Zdroj: https://videoportal.joj.sk/krimi/epizoda/93127-krimi


logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021

Vážení pacienti, z dôvodu prebiehajúcej rekonštrukcie v nemocnici bude pracovisko magnetickej rezonancie Medicína Nové Zámky zatvorené v období od 16.6.2022 do 30.6.2022.