Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Darčeky pre detičky

28 decembra, 2022
h-7.jpg

Úspešne sme odovzdali všetky darčeky pre detičky zo stromčeka želaní. Naši kolegovia sa už po tretíkrát zapojili do zbierky darčekov pre deti a rodiny. Spoločne tak splnili mnohým deťom ich vianočné želania. Stromček želaní, ktorý sa ešte stále nachádza v budove riaditeľstva, obsahoval 62 želaní detičiek z Centra pre deti a rodiny Žitavce.

V mene organizátorov sa chceme z celého srdca poďakovať všetkým zúčastneným za množstvo krásnych darčekov, ktoré mnohí nakúpili aj nad rámec želaní. Veríme, že úprimná detská radosť a pozitívna energia, ktorá počas odovzdávania darov panovala sa k vám cez priložené fotografie prenesie. Ešte raz úprimne ďakujeme a všetkým želáme veľa zdravia a síl do ďalšej práce.

Ďakujeme Mapenzi by Generation of love, že sme mohli byť súčasťou tohto úžasného projektu.


logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021