Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

AKTUÁLNE DIANIE V NAŠEJ NEMOCNICI

Veľkonočná výslužka pre najmenších

18 apríla, 2022
IMG_8335a-1200x900.jpg

Ani tento rok neobišli sviatky jari najmenších. Sestrička Dárja tak, ako po iné roky, i tentokrát ušila veľkonočnú výslužku pre každé bábätko na Neonatologickej klinike a personál s láskou a želaním, aby všetci vyrástli v milujúcich rodinách, boli zdraví a šťastní, im tieto milé malé balíčky odovzdal.

A tak si každý ušitý zajačik, kačička, kuriatko, či sliepočka našli svojho drobčeka. Do Veľkonočných sviatkov prajeme všetkým veľa zdravia, šťastia, pokoja a radostné sviatočné dni.

> Neonatologická klinika


logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021

Na základe rozhodnutia prevádzkovateľa bankomatu spoločnosti VÚB a.s. bola k 25.05.2023 prevádzka bankomatu, ktorý je umiestnený pri vstupe do budovy monobloku, ukončená a nebude nahradená iným prevádzkovateľom bankomatu.

Na základe rozhodnutia prevádzkovateľa bankomatu spoločnosti VÚB a.s. bude k 25.05.2023 prevádzka bankomatu, ktorý je umiestnený pri vstupe do budovy monobloku, ukončená a nebude nahradená iným prevádzkovateľom bankomatu.