Napísali nám…

8 novembra, 2022
Untitled-1-1200x900.jpg

Chcel by som oceniť maximálnu ústretovosť a ochotu sestričky na gynekologickej ambulancii, kde merala srdiečko našeho bábätka.
Sestrička bola veľmi milá nielen voči nám ale aj pani upratovačke a vôbec každému.

Dolu klobúk pred takým prístupom k pacientom zo strany personálu, zvlášť v piatok popoludní, keď už každý býva unavený.

Výborný prvý dojem z novozámockej nemocnice.

S úctou a vďakou,

Mgr. PhDr. Vladimír Kollár s manželkou Marcelou, Levice

 


 

Chcela by som veľmi pekne poďakovať v prvom rade pôrodnej asistentke Simone, ktorá bola neskutočne milá a bez nej by som pôrod nezvládla. Nestarala sa len o mňa ale aj o priateľa, ktorý čakal na chodbe. Vďaka nej mám dobré spomienky na pôrod❤️ Šestonedelie tiež maximálna spokojnosť. Neskutočne milý personál. Chodili za mnou či niečo nepotrebujem, pýtali sa ako sa cítim. Dlho som rozmýšlala kam pôjdem rodiť, a bála som sa či neolutujem výber pôrodnice. Musím uznať že v Nových Zámkoch je pôrodnica na inej úrovni. Ženy nepotrebujú luxus ale ľudský prístup. Ďakujem Vám za všetko

Zdroj:

 

> Gynekologicko-pôrodnícka klinika

 

logo_biele

Nová nemocnica na Slovenskej ulici č.11 bola slávnostne otvorená 29. 4.1982. mala 795 lôžok. Presťahovaním sa oddelení do novopostavenej nemocnice na opačnom konci mesta, sa v priestoroch pôvodnej nemocnice na Kapisztóryho ulici vytvorili podmienky pre rekonštrukciu miestností pre nové oddelenia a oddelenia dovtedy sídliace mimo areál nemocnice. Bolo tu zriadených niekoľko poliklinických ambulancií.

Nová nemocnica bola vybudovaná s celkovým rozpočtovým nákladom 326 miliónov korún.

Posledné príspevky

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky © 2021